محصولات پلاستیکی
خانه / سطل زباله پلاستیکی / تولید کننده بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری
بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری

تولید کننده بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری

بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری را می توان از تولید کنندگان بنام خریدار کرد. شرکت های تولیدی که در این زمینه مشغول هستند برای راحتی در حمل و نقل این سطل ها آنها را مجهز به چرخ های روان کرده اند. همچنین  ابعاد انها از  حداکثر ۱۱۰۰لیتری و کوچکتر می باشند.

بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری

سطل های زباله شهری در دو نوع :گالوانیزه و پلاستیکی وجود دارد. همچنین به دلیل گران بودن سطل های گالوانیزه بیشتر نوع پلاستیکی خریداری می شود. سطل زباله شهری هم برای محیط های خارجی، هم برای محیط های داخلی و محوطه های مختلف بسیار مناسب هستند. استفاده از مواد نسوز در ساخت سطل پلاستیکی یک امر مهم می باشد تا به راحتی سطل به دلایل مختلف آتش نگیرد.

بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری

بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری نوع پدال دار و چرخدار می باشد. همچنین سطل درب دار و بدون درب هم وجود دارد، ولی بیشتر متقاضی نوع درب دار آن هستند. زیرا بوی زباله در فضا پخش نمی شود. هرچه  مواد سازنده این محصول مرغوب باشد، انعطاف پذیری و عمر سطل های زباله زیاد بوده است. همچنین مقاومت آن در برابر شرایط جوی و ضربه بیشتر می باشد. از همین رو بیشتر نهاد های جمع آوری زباله شهری به دلیل ضخامت بالای این سطل ها این نمونه را بیشتر مورد استفاد قرار می دهند.

بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری

تولید کننده سطل زباله پلاستیکی

امروزه در صنعت پلاستیک انواع دستگاهای پلاستیک سازی هم از تزریقی و بادی وجود دارد. برای تولید محصولات پلاسیتکی فشرده از دستگاه تزریق پلاستیک استفاده می شود.  همچنین سطل زباله نیز با دستگاه  تزریق تولید می شود. شرکت های تولیدی سطل زباله پلاستیکی که می توان برای خرید به صورت عمده به آنها مراجعه کرد شرکت هایی من جمله سبلان، شفق، مارال، لیمون و…… می باشند. این شرکت ها دارای سطح تولید و عرضه بالایی در محصولات پلاستیکی هستند.

بهترین سطل زباله پلاستیکی شهری

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سطل زباله پلاستیکی اداری

فروش عمده سطل زباله پلاستیکی اداری

  شرکت هایی که انواع سطل زباله پلاستیکی اداری را تولید می کنند، هدف خود …